رضا صادقی، علی لهراسبی و سینا سرلک متهم شدند (محکوم به دو سال حبس)

رضا صادقی، علی لهراسبی و سینا سرلک محکوم به ۲ سال حبس شدند

در پی منابع معتبر موسیقی کشور مانند موزیک بروز پی این خبر که رضا صادقی، علی لهراسبی و سینا سرلک حبس شدند و باید دوران ۲ سال را در زندان بگذرانند

در ادامه با شرح این خبر با ما باشید:

رای دادگاه به صورت کاملا غیابی بوده است و هنرمندان فرصت دفاع از خود را دارند.

موزیک بروز:علی لهراسبی و رضا صادقی ترانه ای به نام سوغاتی از اردلان سرفراز را خواننده و منتشر کرده بودند که رضا صادقی در یادداشتی عنوان کرده بود این اثر را به شکل زمزمه وار و دلی خواندم و مثل قطعات خاطره انگیز دیگر در کانال تلگرامم قرار دادم و به اشتباه برخی سایت های پخش آثار موسیقایی این قطعه را اثر جدید من معرفی و پخش کردند. گفتنی است رضا صادقی در پایان این یادداشت از اردلان سرفراز عذرخواهی کرده بود.

رضا صادقی، علی لهراسبی و سینا سرلک حبس شدند

محکوم شدن ۳ خواننده معروف پاپ به ۲ سال حبس

قطعه برخیز با صدای سینا سرلک که به عنوان یکی از قطعات سریال پربیننده شهرزاد منتشر شده بود نیز در گذشته با صدای ابراهیم حامدی و با نام محتاج منتشر شده بود که سروده اردلان سرفراز است و سال ها پیش در کتاب از ریشه تا همیشه این ترانه سرا، با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایران به چاپ رسیده است.
اردلان سرفراز با وکالت صالح دادگر پیگیری های لازم را انجام داده است. این پرونده در دادگاه فرهنگ و رسانه بررسی و منجر به صدور کیفرخواست شده. سپس به شعبه ۱۰۶۰ دادگاه کارکنان دولت ارجاع و نهایتا رای صادر شده خبر از محکومیت این سه خواننده داشته است.

محکوم شدن رضا صادقی به ۲ سال حبس

محکوم شدن رضا صادقی به ۲ سال حبس

در رای دادگاه آمده است: در خصوص اتهام آقایان
رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی مبنی بر مشارکت در سرقت ادبی حسب شکایت آقای اردلان سرفراز بدین شرح که مشتکی عنهم ترانه ای به نام سوغاتی و غزلی با عنوان محتاج را که توسط شاکی پرونده سروده شده است را بدون کسب اجازه از ایشان اجرا و پخش کرده و در فضای مجازی عرضه نموده اند.
همچنین دادگاه با عنایت به شکایت شاکی خصوصی آقای اردلان سرفراز با وکالت آقای صالح دادگر، ملاحظه مستندات و ابرازی شاکی، نظریه کارشناس رسمی دادگستری که بلحاظ عدم حضور متهمین مصون از ایراد و اعتراض باقی مانده است و عدم حضور متهمین علیرغم احضار و دعوی از طریق نشر آگهی و همچنین امعان نظر به مفاد کیفرخواست صادرهبزه انتسابی را محرز و مسلم دانسته و مستندا به ماده ۲۳ قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۳۴۸ حکم به محکومیت هر یک از متهمین به تحمل ۲ سال حبس تعزیزی صادر و اعلام می گردد. رای صادره حسب مدلول مواد ۳۷۴ و ۳۷۵ قانون آئین دادرسی کیفری غیابی و ظرف مهلت قانونی بیست روز پس از تاریخ ابلاغ قابل واخواهی در همین دادگاه و سپس ظرف مهلت قانونی بیست روز پس از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی در محاکم تجدید نظر استان تهران می باشد.

 

محکوم شدن علی لهراسبی به ۲ سال حبس

محکوم شدن علی لهراسبی به ۲ سال حبس

محکوم شدن سینا سرلک به ۲ سال حبس

محکوم شدن سینا سرلک به ۲ سال حبس

 

دانلود تمامی آهنگ های رضا صادقی

دانلود تمامی آهنگ های علی لهراسبی

دانلود تمامی آهنگ های سینا سرلک

 

دانلود آهنگ های رضا صادقی در ربات تلگرام

دانلود آهنگ های علی لهرسبی در ربات تلگرام

رضا صادقی، علی لهراسبی و سینا سرلک حبس شدند (محکوم به دو سال)

5 دیدگاه

  1. محمدهادی

    سلام.خوبی جناب آقای صادقی؟یه جوان ۳۰ساله هستم چندین سال قصد دارم ازدواج کنم ولی بخاطر مشکلات مالی نمی توانم ازدواج کنم اگر امکانش هست به من کمک مالی کنید تا ازدواج کنم ممنون.شماره تماس ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸٫
    شماره عابربانک ملی(۶۰۳۷۹۹۷۲۱۳۷۹۲۶۶۷ )قربانی هستم.متشکرم.الله وکیلی اگر ناچار نبودم این پیام نمیدادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *