بیوگرافی سه برادر خداوردی و معرفی به همراه تصاویر

در این پست میتوانید بیوگرافی سه برادر خداوردی و معرفی گروه آن ها را مشاهده کنید :

معرفی افراد گروه سه برادر خداوردی :

 1. علیرضا خداوردی (خواننده)
 2. میثم خداوردی (خواننده)
 3. مسعود خداوردی (خواننده)

با سلام خدمت کاربران عزیز وب سایت موزیک بروز
پس از درخواست های مکرر این وب سایت و حاضر نشدن سه برادر خداوردی برای مصاحبه اینترنتی، بالأخره این سه برادر عزیز مصاحبه ای با ما داشتند.
مصاحبه اختصاصی موزیک بروز با سه برادر خداوردی
معرفی سه برادر خداوردی : از سمت راست مسعود ، علیرضا و میثم

 

تصویری از کلیپ مورجه داره

مسعود خداوردی : یکی از برادران گروه خداوردی است . وی در زمینه موسیقی فان از سال ۹۱ فعالیتش را آغاز کرده و به گفته خودش سبک ابر فان را در ایران بوجود آورده است.
پیش از خوانندگی : وی در خانواده ای مذهبی در ۱۳ مرداد سال ۱۳۵۷ در شهرستان سرخه استان سمنان بدنیا آمد و به علت شغل پدر در سال ۱۳۸۰ به شهر تهران مهاجرت کردند. وی تا سال ۱۳۹۰ هیچ گونه فعالیت حرفه ای در عرصه موسیقی نداشته و از طریق اشنا شدن با یکی از دوستانش به نام حمید شروع به خواندن آهنگ های محلی در مجالس کرد و همین امر باعث شد تا کم کم به فکر ایجاد یگ گروه مستقل برای خودشان بیفتد.

 

میثم خداوردی : یکی دیگر از برادران گروه خداوردی است .
وی در ۱۶ مرداد سال ۱۳۶۰ در شهرستان سرخه استان سمنان بدنیا آمد و تا سال ۱۳۹۱ هیچ گونه فعالیت حرفه ای در عرصه موسیقی نداشت تا اینکه به پیشنهاد برادرش در سال ۱۳۹۱ گروه برادران خداوردی را تاسیس کردند.

 

علیرضا خداوردی : کوچکترین عضو خانواده خداوردی است و در سال ۱۳۶۲ در شهرستان سرخه استان سمنان بدنیا آمد.
آغاز فعالیت حرفه ای موسیقی وی از سال ۱۳۹۱ با همکاری برادرانش و تاسیس گروه برادران خداوردی می باشد

پس از انتشار اولین کارهای حرفه ای خود به نام “مورچه داره” و “جغور بغور” نیز به عنوان گروهی فان مورد توجه علاقه مندان موسیقی قرار گرفتند و به گفته خودشان لقب سبک ابرفان به این گروه داده شد. تا اینکه چندین بار اسم این گروه در شبکه های تلوزیون خارجی به عنوان لقب خواننده های مطرح جوان به آنها داده شد.

کم کم با انتشار موزیک ویدئو های جدید به معروفیت این گروه جوان اضافه شد تا اینکه پس از انتشار موزیک ویدئوی “شله شله” در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ پیج رسمی آنها در اینستاگرام ف*ی*ل*ت*ر شد.ضمنا به دستور مقامات قضائی کلیه وب سایت های پخش موزیک موظف به حذف این ویدئو کلیپ شدند.
هنوز این گروه موسیقی جوان پاسخی برای ادامه فعالیت هایشان به صورت انتشار ویدئو کلیپ ارائه نکرده اند اما همچنان به اجرای کنسرت هایشان در تهران و دیگر شهرستان ها ادامه می دهند

جمع بندی کلی :

میثم ، مسعود و علیرضا خداوردی در یک خانواده هنری و تغریبا ثروتمند بزرگ شدند و چون شغل پدرشان نویسندگی بود آنها هم به صورت پراکنده به هنر و ادبیات علاقه مند شدند

و قبل از ورود به خوانندگی علاقه شدیدی به سینما و تئاتر داشتند که همین مسئله باعث شد هم اکنون در کلیپ های خود، داستانی واضح و جذاب را روایت کنند و آن داستان را خیلی حرفه ای به تصویر بکشند . ذوق برادران خداوردی نشان میدهد که به خوبی قاب و زیبایی شناسی تصویر را میشناسند و به سادگی از خیلی چیز ها نمی گذرند و این به صورت یک سبک برایشان جا افتاده است. سه برادر خداوردی هم اکنون ساکن شرق تهران هستند.
فعالیت خود را از سال ۹۱ آغاز کردند و چند ترک با موضوع عروسی منتشر کردند که البته بعضی از این موزیک ها کم و بیش در عروسی ها شنیده میشد
آهنگ شاباش شاباش و لایک طلایی

بیوگرافی جدید سه برادر خداوردی در سایت موزیک بروز

اما باز هم اونطور که باید و شاید برادران خداوردی را به جامعه معرفی نکرده بود تا اینکه بالاخره در شهریور سال ۱۳۹۵ این گروه رسما با عنوان گروه موزیک سه برادر خداوردی آهنگ کاملا متفاوتی را با نام شما خونتون مورچه داره وارد بازار موسیقی کردند که با استقبال فراوانی مواجه شد و خودشون رو به همه معرفی کردند.
مورچه داره آمار دانلود بالایی را داشت و بیشترین تعداد دابسمش در فضای مجازی . بعد از اتفاقات عجیب و غریب آهنگ جنجالی مورچه داره خیلی سریع موزیک ویدئو جدید دیگه ای را منتشر کردند با عنوان جغور بغور که از قضا این کلیپ هم با استقبال گسترده مردم روبرو شد و بیشترین تعداد دانلود را بدست آورد . سه برادر خداوردی در بین جوانان محبوبیت فراوانی بدست آوردند و این گروه رسما اعلام کردند که این گونه از کلیپ سازی سبک ماست و ما اسم این سبک را ابر فان خواهیم گذاشت .
کم کم با انتشار کلیپ های پی در پی دیگه که آنها هم تم طنز داشت کاملا خود را دل عموم مردم جا کردند و در واقع حسابی گل کردند . سه برادر خداوردی با محوریت داستان های جذاب و تکنیک دوربین سر دست و فیلتر های رنگ و لعاب دار تصویر هایی خلق کردند که به دل مردم نشست و در واقع زندگی واقعی مردم را ساختند نه چیزی که شبیه تخیل باشه و همین یکی از دلایل پیشرفت این گروه شد . به عنوان مثال در کلیپ مورچه داره و جغور بغور مخاطب احساس میکند خودش در ماجرا حضور دارد و اتفاقات را لمس میکند و نسبت به آدم های داخل کلیپ حس همزادپنداری دارد ‌.

همچنین دیگر کلیپ های این گروه آهنگ های سروری بابا ، گریه کردم غصه خوردم ، رقص چاقو و یه آیتم طلایی از دیگر آهنگ های سه برادر خداوردی است که باز هم حال و هوای واقیعت دارد .
بعد از چند ماه در اسفند ۹۵ سه برادر خداوردی پر بازدید ترین کلیپ ۵ سال اخیر کشور را ساختند که همه اهل موسیقی حیرت زده شدند
ساخت موزیک ویدئو شُله شُله از برادران خداوردی باز هم به معروفیت این گروه اضافه کرد و خیلی از بازیگران سینما و چهره های هنری درباره این آهنگ صحبت کردند .
یکی از تکنیک های سه برادر خداوردی در ساخت کلیپ ها دعوت از بازیگران نامدار و معروف است که اخیر موزیک ویدئو یره یره که تم خراسانی داشت را با حضور امین آقا فرزانه و علی کوچولو در حومه تهران ساختند که آن هم با استقبال گسترده هواداران خود مواجه شد.
به نظر میرسد با توجه به انگیزه ای که در سه برادر خداوردی هست و روز به روز در حال پیشرفت هستند میتوان پیش بینی کرد که در آینده ای نزدیک اتفاقات بزرگتری را رقم بزنند و بیشتر از آنها بشویم

معرفی آهنگ ها و موزیک ویدئو های سه برادر خداوردی

دانلود تمامی آهنگ های سه برادر خداوردی (کامل‌ترین فول آلبوم)

 1. آهنگ سه برادر خداوردی – تخم دو زرده (جدید)
 2. موزیک ویدئوی سه برادر خداوردی – تخم ۲ زرده (جدید)
 3. موزیک ویدئوی سه برادر خداوردی – هزینه
 4. آهنگ سه برادر خداوردی – هزینه
 5. ویدئو سه برادر خداوردی و ذکریا – شما خونتون سوسک داره
 6. آهنگ سه برادر خداوردی و ذکریا – شما خونتون سوسک داره
 7. موزیک ویدئو سه برادر خداوردی – بپر بپر
 8. آهنگ سه برادر خداوردی – بپر بپر
 9. آهنگ سه برادر خداوردی یَره یَره
 10. موزیک ویدیو سه برادر خداوردی یره یره
 11. آهنگ سه برادر خداوردی شله شله
 12. آهنگ سه برادر خداوردی بنام گریه کردم غصه خوردم
 13. موزیک ویدئو سه برادر خداوردی بنام گریه کردم غصه خوردم
 14. آهنگ سه برادر خداوردی بنام یه آیتم طلایی
 15. آهنگ سه برادر خداوردی بنام رقص عروس داماد
 16. آهنگ سه برادر خداوردی بنام رقص چاقو
 17. سه برادر خداوردی بنام شاباش شاباش
 18. آهنگ حامد پهلان و سه برادر خداوردی بنام شادمانی
 19. آهنگ شما خونتون مورچه داره سه برادر خداوردی
 20. موزیک ویدیو شما خونتون مورچه داره سه برادر خداوردی
 21. آهنگ سه برادر خداوردی بنام جغور بغور
 22. موزیک ویدیو سه برادر خداوردی بنام جغور بغور

 

گالری تصاویر سه برادر خداوردی

 

دانلود آهنگ جدید سه برادر خداوردی بنام هزینه

تصویری از کلیپ سه برادر خداوردی – هزینه (دانلود آهنگ و ویدئو)

 

ویدیو کلیپ سه برادر خداوردی یره یره

پشت صحنه ویدیو کلیپ سه برادر خداوردی – یره یره (اردیبهشت ۹۶)

 

ویدئو کلیپ جدید سه برادر خداوردی گریه کردم غصه خوردم

تصویری از پشت صحنه ویدیو کلیپ گریه کردم غصه خوردم سه برادر خداوردی (اواخر بهمن ۹۵)

 

تصویر دسته جمعی برادران خداوردی قبل از اجرای کنسرت 9 دی

تصویر دسته جمعی برادران خداوردی قبل از اجرای کنسرت ۹ دی

 

کنسرت 9 دی 95 در حال اجرا

کنسرت ۹ دی ۹۵ در حال اجرا با همراهی علی هایپر

 

 

بیوگرافی سه برادر خداوردی و معرفی

تصویر آماده شده توسط هواداران سه برادر خداوردی

بیوگرافی سه برادر خداوردی و معرفی

(زندگینامه سه برادر خداوردی)

دانلود تمامی آهنگ های سه برادر خداوردی (کامل‌ترین فول آلبوم)

53 دیدگاه

 1. mmmmm

  من خودم با وجود تمامی کامنت های منفی و تمسخر کننده این ۳ برادر تو یوتیوب و مجالس و وقتی اهنگهای اینا پخش میشه تا این لحظه طرفدارشون بودم ولی با رفتن تو کانال تلگرامشون پی بردم که اینا خود شیفته که هیچ ویژگی جز پررویی و اعتماد بنفس کاذب ندارن و بشدت عقده حقارت و کمبود شخصیت دارن و ۱۰۰%داشتن تو گذشتشون…. اگر نه نمیرفت وایسته در خونه ویلایی لاکچری مردم از بیرون عکس بگیره بعدش بنویسه هیچ کجا خونه پدریم نمیشه…. خخخخ حداقل در میزدی درو واکنه صاحب خونه طبیعی باشه… یا هرجا میرن برای اینکه بگن مام ادمیم عکس بیخودی بندازن از توالت فرودگاه گرفته تا زیر….. و همچنین نمیرفتن با لاتای جنوب تهران دم خور شن ….مشخصه ۳ تا بچه دهاتی مال همون اطراف مشهدن که. تو بدبختی و فلاکت غوطه ور بودن یه دفه دری به تخته خورده دیگه سر از پا نمیشناسن. مثل اینا زیاد داشتیم ولی حداقل یکی مثل ساسی یا تتلو. تلنت های خاصی داشتن نه مثل اینا دهاتی بازی و دلقک بازی درارن … واقعا حیف نت و گوش و وقت … به قول ملتی که تو یوتیوب کامنت گذاشتن زیر کارای اینا کاش میشد این کلیپ های ابرو بر و ننگ موزیک فارسی از نت پاک میشد.

 2. Hasan saviz

  سلام‌به‌برادران‌خداوردی
  خداقوت‌میثم‌جان،ارادتمندت
  حسن‌ساویز‌،دوست‌زمان‌خدمت‌سربازی‌،تهران‌سه‌راه‌
  افسریه سال۱۳۸۰

 3. Hasan saviz

  سلام میثم جان حالت خوبه سال ۱۳۸۰یادته میثم قیاصی، فرید، مصطفی‌ قزوینی و بنده حسن ساویز درمهمانسرای سپاه درافسریه باهم بودیم واقعا یاد اون روزا بخیر و شادی باشه و برات آرزوی سربلندی میکنم

 4. محمدهادی

  سلام.خوبید شما؟یه جوان ۳۰ساله هستم چندین سال قصد دارم ازدواج کنم ولی بخاطر مشکلات مالی نمی توانم ازدواج کنم اگر امکانش هست به من کمک مالی کنید تا ازدواج کنم ممنون.شماره تماس ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸٫
  شماره عابربانک ملی(۶۰۳۷۹۹۷۲۱۳۷۹۲۶۶۷ )قربانی هستم.متشکرم.الله وکیلی اگر ناچار نبودم این پیام نمیدادم

 5. reza MN

  به جان امام حسین اگه اعتماد بنفس این سه برادر مشنگ! گاو داشت پرواز میکرد!یه مشت اسگل هم با … شعرای اینا تو زندگی واسشون لحظه های خاطره ساز خلق میشه!

 6. fenjoolac

  خب اینم سبک موسیقی این سه برادره، که در سبک خودشون عالی اند.مخصوصا در آهنگ هزینه اوج صداشون را میشه شنید واقعا خوب اجرا کردند.مرسی

 7. ارتین

  ببیند هرکس سلیقه ای داره من خودم تو رشته موسیقی ام وبا خیلی از خواننده ها کار کردم هرکس برای خودش نظری داره قرارنیست به هم دیگه وهم به خواننده مورد نظر بی احترامی بکنیم لطفا اگه از کسی خوشت نمیاد درموردش بد نگو چون اون نیست که بد میشه مطما باش تو اولین نفری هستی که بد میشی هم علیرضاوهم میثم وهم مسعود هم از خواننده های خوب ما هستند

 8. علی خانبابایی

  خخخخخخخخخخخخخخخخیییییییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییی خخخخخخخخخخخخخییییییییییییییییییییییلللللللللللللللییییییییییییی خوب بود

 9. زهره

  به نظرم خیلی خواننده های با حالی هستند چون بعضی اهنگ هاشون را مادرم زمان کودکی هنگام قالی بافتن می خوانده است مثل همین اهنگ جدیدشون یره یره . امید وارم هر جا هستند خدا حفظشون کند چون دل مردم را شاد می کنند .

 10. Zahrakhodaverdi

  بنظر من سطح خوبی ندارن ولی خب آهنگاشون دل بیشتریارو شاد میکنه خوبه دیگه ما هم بعضی وقتا گوش میکنیم
  و در آخر اینکه موفق باشن

 11. مهرزاد شعریعتی

  با سلام خدمت کاربران محترم امروز مطلع شدم یکی از اعضای گروه سه برادر خداوردی به نام محمد آذرمی فوت کرده و خیلی ناراحتم
  این شخصی که میگم در بیشتر کلیپ های سه برادر حضور داشت و در کلیپ شله شله نقش داماد را بازی کرد
  و از همه میخوام که شادی روح این عزیزو (محمد آذرمی) از خدا بخواهند
  چون دیدم که اینجا طرفدارای سه برادر حضور دارند گفتم که در جریان باشید

 12. Atena

  سلام ممنون از سایت موزیک بروز
  من با سایت شما خواننده های زیادی رو که معروف نبودن رو شناختم از جمله همین سه برادر
  کاری ندارم که سطح موزیکشون پایینه ولی دل مردمو شاد میکنن
  به هر حال ممنون از سایت خوب و جامعتون
  امیدوارم همیشه در صدر نتایج باشید

 13. ترفدار باحال

  با حالن ولی اگر میشه ویدیو های بیشتری از خودتون بزارید ممنون
  راستی شهر ما هم بیاین من که میا کنسرتاتون
  دوستون داری همهی ما هوا دارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *